WIGILIA U ŚWIETLIKÓW :)

Wigilia Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych dni w roku. W naszej grupie przedszkolnej dzieci poznały zwyczaje i tradycje świąteczne, chętnie uczestniczyły w świątecznych przygotowaniach. W tym roku świętowaliśmy wspólną wigilię  22 grudnia. Każdy przedszkolak przyszedł odświętnie ubrany, żeby wspólnie z kolegami i koleżnakami zasiąść do wigilijnego stołu i spróbować wigilijnych potraw prygotowanych przez naszą panią kucharkę Patrycję: barszczu z uszkami, pierogów z kaputą i grzybami, ciasta piernikowego. Pamiętając o tym, że nikt być samotny w tym okresie  nie może, dzieci wykonały kartki świąteczne dla podopiecznych Centrum Aktywności Seniora. To był czas budowania pozytywnej atmosfery wśód najmłodszych w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia.

Data dodania: 2024-01-01 13:44:18
Data edycji: 2024-01-01 21:49:24