Dzień Języków Obcych

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych .W tym dniu uświadamiamy sobie, jak wiele korzyści przynosi człowiekowi nauka języków obcych. Dzięki znajomości języków możemy lepiej zrozumieć innych ludzi oraz bliżej poznać ich tradycje i kulturę. W tym szczególnym dniu chcieliśmy  podkreślić znaczenie języków obcych we współczesnym świecie. Dla urozmaicenia obchodów  Dnia Języków w naszej szkole uczniowie klas 4-8 na zajęciach angielskiego oraz niemieckiego mieli okazję zmierzyć się z łamańcami językowymi, słuchali piosenek w różnych językach, a także tworzyli prace plastyczne ilustrujące wyrażenia w wielu językach. Mamy nadzieję, że wszystkim podobał się taki nietypowy sposób świętowania tego szczególnego dnia.

Izabela Ebel, Anna Kaszubowska-Knopik

Data dodania: 2024-09-30 21:34:54