ŻYCZYMY : ) ⠀⠀ RADOSNYCH, ⠀ BEZTROSKICH ⠀ ALE ⠀ PRZEDE ⠀ WSZYSTKIM ⠀ BEZPIECZNYCH ⠀ WAKACJI. ⠀⠀⠀ WIELU ⠀ SŁONECZNYCH ⠀ DNI ⠀ SPĘDZONYCH ⠀ W ⠀ TOWARZYSTWIE ⠀ PRZYJACIÓŁ.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

LAUREACI I FINALIŚCI

Imię i nazwisko/klasa

Nazwa konkursu

Tytuł

1992/1993

Łukasz Stankiewicz

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalista

1993/1994

Katarzyna Serafin/VI

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka

Anna Kalinowska

finalistka

Ariadna Kruczko

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalistka

1994/1995

Michał Fiedorowicz/VII

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

laureat

1995/1996

Michał Fiedorowicz/VIII

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

laureat

Mateusz Tokarz/VII

Wojewódzki Konkurs Historyczny

finalista

Katarzyna Serafin/VIII

Konkurs Języka Angielskiego „Improve your English”

finalistka

Stypendium Prezydenta Gdyni

Michał Fiedorowicz

1996/1997

Mateusz Tokarz/VIII

Wojewódzki Konkurs Historyczny

laureat

Przemysław Dzierżak/VII

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

laureat

M. Gabrylewicz/VII

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

 

 

I miejsce w woj. gdańskim

Dawid Chmielewski/VI

Kinga Zdaniewicz/V

Michał Walkusz/VII

 

nagrodzeni

Maciej Rogalski

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Stypendium Prezydenta Gdyni

Ewa Chmielewska

1997/1998

Kamila Kościerzyńska/VIII

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalistka

Michał Ochman/VIII

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

finalista

1998/1999

Katarzyna Fitek/VIII

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

Joanna Jurgo

finalistka

Anna Wójcik

Wojewódzki Konkurs Historyczny

finalistka

Maciej Chmielarz

Wojewódzkie Zawody Komputerowe

II miejsce

Piotr Łowiec

Krajowe Zawody Komputerowe

II miejsce

Jakub Pewiński

Konkurs Informatyczny dla Szkół Podstawowych

III miejsce

1999/2000

Szkoła Podstawowa

Piotr Olszewski/VI

Mały Konkurs Polonistyczny

wyróżnienie w rejonie

Łukasz Błoński/VIII

Konkurs Informatyczny

I miejsce

Radosław Pawłowicki/VIII

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Michał Pawlik

finalista

2000/2001

Reprezentacja szkoły

II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Europie

IV miejsce

Szkoła Podstawowa

Paweł Zieleń/V

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej – Koncert Laureatów

wyróżnienie

Gimnazjum

Emilia Rzoska/II

Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie”

I miejsce

Zespół: Marcel Minoga, Michał Czyżewski, Marek Szmelter

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej

IV miejsce

Artur Jutrzenka – Trzebiatowski/II

Osiągnięcia Polski i Polaków na arenie międzynarodowej w minionym tysiącleciu

II nagroda

Natalia Gleinert/II

wyróżnienie

Stypendium Prezydenta Gdyni

Artur Jutrzenka – Trzebiatowski

Adam Modrzejewski

2001/2002

Gimnazjum

Piotr Grochowalski/III

Wojewódzki Konkurs Historyczny

laureat

Joanna Kulas

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

Tomasz Zaręba

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalista

Artur Jutrzenka- Trzebiatowski/III

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalista

Zespół: Arkadiusz Zygmunt, Mateusz Szulga, Jan Łuka

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Europie

IV miejsce

Marcin Szatkowski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

nagroda II stopnia

Stypendium Prezydenta Gdyni

Adam Modrzejewski

2002/2003

Szkoła Podstawowa

Arkadiusz Zygmunt/VI

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

finalista

Rafał Walkusz/IV

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Agnieszka Maj/VI

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

laureatka

Maciej Maciejowski/V

finalista

Gimnazjum

Beata Wolschon/II

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

finalistka

Dorota Pawłowska/III

finalistka

Wojciech Łowiec/III

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

finalista

Kamil Kuchta/III

Wojewódzki Konkurs Fizyki i Astronomii

finalista

Urszula Brzuchalska/III

Gimnazjada Języka Angielskiego

laureatka

Wojciech Łowiec/III

laureat

2003/2004

Szkoła Podstawowa

Aleksandra Piekarska/V

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Gabriela Bożyk/VI

finalistka

Andrzej Gut/V

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Rafał Walkusz/V

finalista

Marcin Szatkowski/VI

finalista

Gimnazjum

Maciej Łącki/III

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Maciej Łącki/III

Wojewódzki Konkurs Fizyki i Astronomii

laureat

2004/2005

Szkoła Podstawowa

Aleksandra Piekarska/VI

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureatka

Andrzej Gut/VI

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureat

Rafał Walkusz/VI

laureat

Łukasz Rosicki/VI

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Anna Bernard/VI

finalistka

Gimnazjum

Arkadiusz Zygmunt/II

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

finalista

Arkadiusz Zygmunt/II

Wojewódzki Konkurs Historyczny

finalista

Konrad Pomianowski/III

finalista

Konrad Pomianowski/III

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

finalista

Oskar Budziło/III

laureat

2005/2006

Szkoła Podstawowa

Dominika Warda/VI

Konkurs Języka Polskiego „Asy Polonistyczne”

finalistka

Julia Pomorska/VI

Konkurs Języka Angielskiego „Red, White & Blue”

laureatka

Lucjan Borowiecki/VI

finalista

Gimnazjum

Arkadiusz Zygmunt/III

Konkurs Języka Polskiego „Asy Polonistyczne”

finalista

Katarzyna Okonek/III

Konkurs Matematyczny „Asy Matematyczne”

finalistka

Karol Pawłowicki/III

Konkurs Języka Angielskiego „Red, White & Blue”

finalista

Arkadiusz Zygmunt/III

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

laureat

Arkadiusz Zygmunt/III

Wojewódzki Konkurs Historyczny

laureat

2006/2007

Szkoła Podstawowa

Maciej Mazurowski/VI

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Języka Polskiego z Historią „Asy Humanistyczne”

finalista

Michał Zamojski/VI

finalista

Gimnazjum

Kalina Jagodzińska/III

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalistka

Daria Szlagowska/III

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalistka

Daria Szlagowska/III

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

finalistka

Stypendium Prezydenta Gdyni

Arkadiusz Zygmunt

2007/2008

Szkoła Podstawowa

Marcin Ciesielski/VI

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Języka Polskiego z Historią „Asy Humanistyczne”

finalista

Filip Wiśniewski/VI

finalista

Gimnazjum

Natalia Skaczkowska/III

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego „Asy Polonistyczne”

finalistka

Dominika Warda/II

finalistka

Natalia Skaczkowska/III

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalistka

Piotr Zeman/III

Wojewódzki Konkurs Historii

finalista

Paweł Glonek/III

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalista

Michał Jarząbek/III

finalista

Paweł Glonek/III

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

laureat

Hanna Zygmunt/III

laureatka

Rafał Walkusz/III

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

finalista

Anna Jakusz/III

finalistka

2008/2009

Szkoła Podstawowa

Dawid Szadach/VI

Konkurs Matematyki z Przyrodą

finalista

Anita Wasiluk/VI

finalistka

Gimnazjum

Kasper Jagodziński/I

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalista

Dominika Warda/III

Wojewódzki Konkurs Historii

finalistka

Maciej Gach/III

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

finalista

Kuba Wandachowicz/III

finalista

Zuzanna Bugłacka/III

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

finalistka

Jan Zygmuntowski/III

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

finalista

2009/2010

Szkoła Podstawowa

Błażej Nowocień/VI

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

finalista

Jakub  Sikora/VI

finalista

Gimnazjum

Anna Jerzakowska/III

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego „Asy Polonistyczne”

finalistka

Nina Zarańska/III

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka

Kasper Jagodziński/II

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

laureat

Maria Harasimiuk/III

finalistka

Marcin Krzewiński/III

finalista

Paweł Kreft/III

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalista

Marcin Ciesielski/II

Wojewódzki Konkurs Historii

laureat

Marcin Ciesielski/II

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

finalista

Artur Pieniążek/II

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

finalista

Marcin Ciesielski/II

Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

laureat

Olaf Głuszczak/II

finalista

PiotrBarczak/II

finalista

Maciej  Staszewski/III

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej             i Ekonomicznej

finalista

2010/2011

Szkoła Podstawowa

Natalia Michalczyk/VI

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Języka Polskiego z Historią „Asy Humanistyczne

finalistka

Gimnazjum

Karolina Zorn/II

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego „Asy Polonistyczne”

finalistka

Rafał Ratajczyk/III

finalista

Kasper Jagodziński/III

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalista

Paweł Zygmuntowski/III

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalista

Marcin Ciesielski/III

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

laureat

Łukasz Lepak/II

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

finalista

Agata Jasińska/II

finalistka

Jan Panasiuk/II

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

finalista

Paweł Zygmuntowski/III

finalista

Filip Wiśniewski/III

finalista

Sara Mielewczyk/II

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

laureatka

Marcin Ciesielski/III

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

laureat

Olaf Głuszczak/III

finalista

Michał Pastwa/III

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

finalista

Kasper Jagodziński/III

finalista

2011/2012

Gimnazjum

Agata Jasińska/III

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego „Asy Polonistyczne”

finalistka

Agata Jasińska/III

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka

Anita Wasiluk/III

finalistka

Łukasz Lepak/III

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalista

Agata Jasińska/III

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

finalistka

Łukasz Lepak/III

finalista

Agata Jasińska/III

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

finalistka

Łukasz Lepak/III

finalista

Jan Panasiuk/III

finalista

Sara Milewczyk/III

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalistka

Łukasz Idczak/II

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

finalista

2012/2013

Szkoła Podstawowa

Mateusz Masłowski/VI

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

finalista

Gimnazjum

Paweł Opelt/III

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalista

Miłosz Sawicki/III

Wojewódzki Konkurs Historii

finalista

Miłosz Sawicki/III

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

finalista

Julia Kreft/II

finalistka

Julia Stawowy/II

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

finalistka

Karolina Zdziebło/II

finalistka

Łukasz Idczak/III

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

finalista

2013/2014

Szkoła Podstawowa

Agnieszka Putyrska/VI

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Weronika Frańczak/VI

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka

Gimnazjum

Ewa Wollschlaeger/III

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego „Asy polonistyczne”

finalistka

Alicja Tomczyk/III

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka

Dominika Szymańska/III

finalistka

Julia Kreft/III

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

finalistka

Julia Stawowy/III

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Sandra Marciniak

Julia Stawowy

Miłosz Sawicki

Joanna Majkowska

2014/2015

Szkoła Podstawowa

Marta Niemczyk/VI

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureatka

Monika Zarudzka/VI

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

Aleksandra Będzińska/VI

finalistka

Mateusz Mahony/VI

finalista

Julia Gęsich/VI

finalistka

Marta Niemczyk/VI

finalistka

Jakub Daszkiewicz/VI

finalista

Grzegorz Porzycz/VI

finalista

Gimnazjum

Zuzanna Pobłocka/II

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureatka

Marta Galewska/III

finalistka

Hubert Szmuc/III

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Filip Kokot/II

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalista

Laura Mohle/III

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalistka

Karol Baryła/III

Wojewódzki Konkurs Fizyki z Astronomią

finalista

Karol Baryła/III

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

laureat

2015/2016

Szkoła Podstawowa

Iga Mroczko/V

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Gimnazjum

Bartłomiej Michalski/III

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureat

Weronika Szymańska/III

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Filip Kokot/III

VI Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

laureat

Mateusz Głodowski/II

Wojewódzki Konkurs Historyczny

finalista

Kaja Pałasz/III

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

finalistka

Kaja Pałasz/III

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalistka

Zuzanna Pobłocka/III

laureatka

Maja Minkiewicz/III

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

Filip Kokot/III

finalista

Maria Kiedrowicz/III

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalistka

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Barbara Sowa

Stypendium Prezydenta Gdyni

Mikołaj Staniul

2016/2017

Szkoła Podstawowa

Iga Mroczko/VI

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Szymon Gieracha/VI

finalista

Agnieszka Surawska/VI

finalistka

Iga Mroczko/VI

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka

Maciej Zbawicki/VI

finalista

Anna Putyrska/VI

finalistka

Michał Masłowski/V

finalista

Zuzanna Chaniewska/VI

finalistka

Gimnazjum

Mikołaj Romanowski/III

Wojewódzki Konkurs Historii

finalista

Mateusz Głodowski/III

finalista

Marta Dilling/III

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

finalistka

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Kaja Pałasz

Marta Karczewska

Stypendium Prezydenta Gdyni

Lidia Stożyńska

2017/2018

Szkoła Podstawowa

Iga Mroczko/VII

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Michał Masłowski/VI

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureat

Gimnazjum

Weronika Chaniewska/III

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureatka

Jerzy Wójcik/III

finalista

Marta Szulc/III

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

finalistka

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Iga Mroczko

2018/2019

Maria Jankowska/VIII

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureatka

Michał Masłowski/VII

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Maciej Mejer/III

laureat

Maria Jankowska/VIII

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

laureatka

Maria Jankowska/VIII

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalistka

Jakub Daszkiewicz/III

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

laureat

Wojciech Jankowski/V

Wojewódzki Konkurs Matematyczno – Plastyczny „Świat czworokątów”

I miejsce

Stypendium Prezydenta Gdyni

Michał Masłowski

Stypendium Burmistrza Miasta Żukowo

Julia Kazana

2019/2020

Michał Masłowski/VIII

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureat

Michał Masłowski/VIII

Olimpiada Matematyczna

finalista

Jeremi Baszun/VIII

finalista

Michał Masłowski/VIII

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

laureat

Jeremi Baszun/VIII

finalista

Julia Kurecka/VII

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

finalistka

Wojciech Jankowski/VI

Megaolimpiada Wiedzy z Matematyki

laureat

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Wojciech Jankowski

Antonina Rogocz

Julia Wróblewska

Lena Lenczewska

2020/2021

Wojciech Jankowski/VII

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureat

Julia Kurecka/VIII

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

finalistka

Iwo Strzelecki/VIII

finalista

Jan Rzepka/VIII

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

laureat

Wojciech Jankowski/VII

laureat

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Wojciech Jankowski

Antonina Rogocz

2021/2022

Wojciech Jankowski/VIII

XVII Megaolimpiada Wiedzy Matematyka

laureat

Wojciech Jankowski/VIII

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista

Wojciech Jankowski/VIII

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

finalista

Szymon Szymański/VIII

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

laureat

Oliwia Domagała/VII

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalistka

Nadia Russjan/VIII

finalistka

Wojciech Jankowski/VIII

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

laureat

Szymon Szymański/VIII

finalista

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Wojciech Jankowski

Antonina Rogocz

Stypendium Prezydenta Gdyni

Wojciech Jankowski

2022/2023

Alicja Rużewicz/VIII

Wojewódzki Konkurs z Fizyki

laureatka

Leszek Borgula/VII

Wojewódzki Konkurs z Geografii

finalista

Niko Schüler/VII

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

laureat

Zespół: Milena Adamczak, Jakub Ostolski,

Maja Tomalczyk/VIII

V Pomorski Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Niezłomnych

III

miejsce

2023/2024

Leszek Borgula/VIII

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

laureat

Michał Olechno/VIII

finalista

Gabriela Szymańska/VIII

Wojewódzki Konkurs z Fizyki

finalistka

Leszek Borgula/VIII

finalista

Gabriela Szymańska/VIII

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

finalistka

Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna

 dla uczniów szkół podstawowych

Data dodania: 2024-05-27 22:18:07
Data edycji: 2024-05-27 22:19:43
Ilość wyświetleń: 198

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej