WIELKI MARATON CZYTELNICZY

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WIELKIM MARATONIE CZYTELNICZYM

Chętni czytają raz na miesiąc lekturę zadaną przez Organizatorów, następnie – na początku kolejnego miesiąca (X, XI, XII, I, II, III, IV, V)  -
w bibliotece szkolnej piszą test z przeczytanej lektury. Punkty sumują się na końcowy wynik.

Chętni we wrześniu zgłaszają swój udział w bibliotece szkolnej, wypełniając ZGODĘ na udział w WMC (do pobrania w bibliotece szkolnej).
Na odwrocie ZGODY prosimy o wpisanie maila, na który będą wysyłane powiadomienia o terminach testów i kolejnych lekturach.

Lektury na wrzesień 2023r.:

1. 2 – 3 : Agnieszka Chylińska: „Zezia i wszystkie problemy świata” lub „Zezia i Giler” (organizatorzy dodali 2.lekturę do wyboru)
  2. 4 – 6: Joanna Olech „Tym razem ci się upiekło”
  3. 7 – 8: Marie Pavlenko " A kiedy zniknie pustynia”

1 test, z wrześniowej lektury, pisany jest w październiku (termin będzie podany w mailach podanych na odwrocie zgłoszenia), mogą na niego przyjść również Ci uczniowie, którzy dopiero w październiku zdecydowali się na udział.

Data dodania: 2023-09-27 20:41:50
Data edycji: 2023-10-22 22:04:13