Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

ARTYŚCI ZSP NR 4 W GDYNI (CHÓR SZKOLNY, ZESPÓŁ WOKALNY, ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY)

CHÓR, SOLIŚCI, ZESPOŁY

Prowadzenie Chóru szkolnego oraz Zespołu wokalno - instrumentalnego stało się tradycją i sięga początku istnienia naszej szkoły (kiedyś nazywanej Szkołą Podstawową nr 46, potem Zespołem Szkół nr 13, a od wielu lat Zespołem Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Gdyni, imienia Franciszka Sokoła). Działania artystyczne na rzecz społeczności uczniowskiej zajmują istotne miejsce w czasie trwania każdego roku szkolnego. Zgodnie z ważnymi datami w kalendarzu przygotowywane są Koncerty tematyczne z okazji: "Dnia KEN", "Dnia Odzyskania Niepodległości Polski", "Świąt Bożego Narodzenia", "Urodzin Gdyni", "Dnia Otwartego Szkoły", "Współpracy z Przedszkolem nr 57", "Pożegnania klas ósmych". Realizowane są również zaproszenia dodatkowe (np. przygotowanie oprawy muzycznej do Gali wręczenia nagród konkursowych lub Apeli szkolnych, a także spotkań z Kombatantami). Nagłośnieniem uroczystości zajmują się wybrani uczniowie z klas starszych.  Wytypowani soliści, duety i zespoły biorą udział w Międzyszkolnych Konkursach Muzycznych zdobywając wiele wysokich miejsc. Artystów przygotowuje podczas różnorodnych zajęć wokalno - instrumentalnych Nauczycielka Muzyki i Dyrygentka Chóru p. Katarzyna Rogolińska.

Data dodania: 2024-06-04 19:03:13
Data edycji: 2024-07-07 13:10:04