Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

WAKACYJNE AKCJE - podsumowanie

DRODZY UCZNIOWIE ! SZANOWNI RODZICE !

Właśnie podsumowaliśmy wyniki wakacyjnej akcji „Pozdrowienia z wakacji”. Z odległych zakątków świata, naszego kraju, ale także z bliskich okolic napłynęły do szkoły słoneczne pozdrowienia. Dziękujemy naszym uczniom za ciepłe słowa, a rodzicom za aktywne wsparcie swoich dzieci i pomoc   w nadaniu kartek. Okazało się,, że popularność akcji, która zainicjowaliśmy trzy lata temu nie spada. W bieżącym roku otrzymaliśmy 159 widokówek.

Pod koniec roku szkolnego postanowiliśmy zainicjować nową akcję, mającą na celu uczczenie pamięci naszego patrona. „Oddaj hołd patronowi” – to hasło naszej akcji. Prosiliśmy, aby podczas wakacyjnych eskapad po Polsce odnaleźć miejsce pochówku Franciszka Sokoła, które znajduje się   w Krynicy Górskiej. Podczas tych wakacji tylko jeden uczeń wykonał wakacyjne zadanie i sporządził   z niego fotorelację, która stanie się częścią ekspozycji w naszej szkolnej Sali Pamięci. Uczniem tym jest MAKSYMILIAN MALIŃSKI z klasy 3b.                                                                                                                        Gratulujemy zaangażowania naszemu uczniowi i jego rodzicom, którzy wsparli swoje dziecko. Brawo !

Nie poddajemy się ! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku liczba uczniów, którzy wezmą udział w naszej akcji i zawitają do pięknej, górskiej miejscowości będzie większa.

Data dodania: 2024-09-18 13:05:00
Data edycji: 2024-09-18 13:31:31