Walentynki

14 lutego to dzień, w którym okazujemy sobie sympatię, życzliwość, miłość. Tak też było i w naszej grupie. Dzieci wcześniej już przygotowały Walentynki i wrzuciły do walentynkowych skrzynek. Zanim jednak trafiły one do adresatów podczas wspólnej przedszkolnej uroczystości, najpierw wspólnie pobawiliśmy się w naszej sali. Motywem przewodnim zabaw były oczywiście serduszka. Dobieraliśmy się parami zgodnie z kolorem serca; szukaliśmy drugiej połówki „złamanego” serduszka; segregowaliśmy serca wg kryteriów: kolor i wielkość, porównywaliśmy ich liczebność. Zabawom towarzyszyła radosna i serdeczna atmosfera.

Na koniec życzyliśmy sobie duuuuużo miłości, a wszystkie Skrzaty zostały obdarowane Walentynką.

Data dodania: 2024-02-25 20:02:51
Data edycji: 2024-02-25 20:06:37