Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 uczniów klas 0 - 3

Za nami dwa miesiące cudownych, beztroskich wakacji. Nowy rok szkolny 2023/2024 w naszej szkole uroczyście rozpoczął Pan Dyrektor Andrzej Gogola oraz Pani Dyrektor Anna Neubauer, którzy serdecznie przywitali uczniów, rodziców, grono pedagogiczne. Nauczycielki życzyły swoim wychowankom w nowym roku szkolnym jak najwyższych ocen i sukcesów. Uczniowie odśpiewali hymn narodowy, potem była prezentacja, quiz oraz piosenki.

My również życzymy wszystkim uczniom wytrwałości w nauce, wiary we własne możliwości oraz radości z osiągania najwyższych wyników.

przygotowały: Anna Płaczek, Danuta Kaźmierczak

Data dodania: 2023-09-05 21:13:24