Rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 46 w roku szkolnym 2024/2025

Rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych, klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdynia rozpocznie się 4 marca 2024 r., zgodnie z terminami przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, ustalonymi w  załączniku nr 2 do Zarządzenia Nr 7252/24/VIII/O Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 23 stycznia 2024 r.

Zarządzenie Nr 7252/24/VIII/O Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 23 stycznia 2024 r. (*.pdf)

Harmonogram rekrutacji do klas I

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmuje się dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły na podstawie zgłoszenia rodziców /opiekunów prawnych kandydata.

Postępowanie rekrutacyjne dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły prowadzone jest na wniosek rodziców/ opiekunów prawnych kandydata.

WNIOSKI SŁADAMY TYLKO W SZKOLE I WYBORU.

Załączniki do pobrania znajdują się poniżej.

Przypominamy, że rodzice kandydatów na ucznia klasy I SP muszą dostarczyć zaświadczenie o spełnianiu obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego dziecka. Dokumenty rekrutacyjne należy składać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 zgodnie z harmonogramem rekrutacyjnym. Jeżeli chcą Państwo zapisać dziecko do klasy 2 i wyższej Szkoły Podstawowej nr 46, bardzo prosimy o wypełnienie odpowiedniego wniosku.

Rejon Szkoły Podstawowej nr 46 obejmuje następujące ulice:
1. Baczyńskiego
2. Brzechwy