ODWIEDZINY FOCZKI PARO

Odwiedził nas niezwykły gość, foczka Paro - robot z Japonii, ze sztuczną inteligencją, który służy do terapii polisensorycznej zarówno dzieci, jak i dorosłych. Paro odrazu podbiła serca naszych przedszkolaków, ponieważ zachowuje się tak, jakby posiadała uczucia. Ma wbudowane 340 czujników, 5 sensorów: słuchu,światła, temperatury, dotyku, postawy oraz trzy wewnętrzne systemy: analizujące informacje sensoryczne, wbudowany rytm dobowy oraz generator różnych zachowań, uwzględniając porę dnia i nocy. Posiada miękie białe futerko oraz wysokiej jakości oczy i rzęsy. Jej wygląd oraz dotyk ma sprawiać użytkownikowi przyjemność. Każdy "świetlik" mógł przytulić foczkę, powiedzieć jej coś miłego lub coś, co go trapi. Maskotka oczarowała dzieci, i dlatego trudno było z nią sie rozstać. Kto wie, może jeszcze nas odwiedzi. Zapraszamy :)

Data dodania: 2024-02-27 22:44:20
Data edycji: 2024-02-27 23:05:48