ŻYCZYMY : ) ⠀⠀ RADOSNYCH, ⠀ BEZTROSKICH ⠀ ALE ⠀ PRZEDE ⠀ WSZYSTKIM ⠀ BEZPIECZNYCH ⠀ WAKACJI. ⠀⠀⠀ WIELU ⠀ SŁONECZNYCH ⠀ DNI ⠀ SPĘDZONYCH ⠀ W ⠀ TOWARZYSTWIE ⠀ PRZYJACIÓŁ.

Akcja #SprzątamyDlaPolski

Akcja  #SprzątamyDlaPolski

Dnia 4 października 2023 uczniowie z klasy VC, VB oraz VIIIA włączyli się do ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski, której celem jest wspólna troska o środowisko naturalne w najbliższej okolicy. Teren przyszkolny, skwer oraz pobliski las zostały wysprzątane i na nowo cieszą oczy swym zielonym pięknem. Uczniowie porządkowali okolicę z najróżniejszych odpadów. Znaleźliśmy nawet stary komputer. Zapał do pracy był ogromny. Działania, w które zaangażowały się dzieci i młodzież pokazuje, że wszyscy bierzemy odpowiedzialność za stan naszej planety.

Brawo uczniowie!

Data dodania: 2023-10-04 22:29:47