DZIEŃ UŚMIECHU

niech zawsze pamięta,

aby jego buzia była

zawsze uśmiechnięta :-)

W piątek tj. 6 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. W grupie "ELFY" był to dzień pełen pozytywnych emocji. Zabawy tego dnia miały wprawić każdego "Elfa"w dobry nastrój i wywołać dużo uśmiechu na twarzy. Podczas zajęć przedszkolaki doskonaliły umiejętność rozpoznawania i nazywania uczuć. Dzieci wykonały zakładki do książek, które ozdobiły uśmiechem wg. własnego pomysłu oraz "Podzieliły się uśmiechem" podczas koleżeńskiej sesji zdjęciowej. Mamy nadzieję, że nasze uśmiechy mają siłę i działają jak cytat Janusza Korczaka : "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat", bo przecież uśmiech nic nie kosztuje, a jak wiele może znaczyć dla drugiego człowieka.

Data dodania: 2023-10-09 21:16:41
Data edycji: 2023-10-09 22:24:19