Dzień Rodziny

W dniu 16 czerwca br. w grupie Leśne Ludki odbył się „Dzień Rodziny” .

Za ocean miłości i cierpliwości „Leśne Ludki”  podziękowały wierszem, wyśpiewały swoje uczucia do ukochanych Rodziców oraz wykonały taniec.   Po części oficjalnej wszyscy goście wraz z przedszkolakami przenieśli się na boisko szkolne gdzie odbył się „Sportowy turniej Rodzinny”. Oj co się tam działo!

Gwar, śmiech i radość było słychać dookoła. Wszyscy doskonale się bawili pokonując trudy różnych konkurencji. Zawodnicy jak również kibice dali z siebie wszystko. Każda konkurencja nagrodzona była brawami. Rodzinny turniej sportowy był doskonałą formą integracji dzieci z rodzicami i wychowawczyniami, a przede wszystkim była to okazja do dobrej wspólnej zabawy. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci jej uczestników. Całą uroczystość z okazji Dnia Rodziny zwieńczył słodki poczęstunek w formie pikniku w ogrodzie przedszkolnym. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz „Leśnym Ludkom” za wspólną zabawę.

Wychowawczynie „Leśnych Ludków” :-)

Data dodania: 2023-06-28 22:07:16
Data edycji: 2023-06-28 22:09:34