Życzymy Wam samych wspaniałych chwil podczas wakacji! ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤOdpoczywajcie, odkrywajcie nowe miejsca, cieszcie się każdą chwilą i wróćcie z uśmiechem.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Zakończenie roku szkolnego klas 1–3

Zakończenie roku szkolnego klas 1–3
 
Dziś uroczyście pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Piękny apel przygotowali uczniowie klasy 1c i 2c, którzy swoim występem wprowadzili wszystkich w wakacyjny nastrój.
Dziękujemy uczniom za cały rok pełen pracy, zaangażowania i wspólnych sukcesów.
 
Życzymy Wam bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-28 13:55:57
Data edycji: 2026-06-28 13:57:04
Ilość wyświetleń: 7

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

P 57( grupy)/SP NR 46 (klasy)

Więcej informacji

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej