Dziś uroczyście pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Piękny apel przygotowali uczniowie klasy 1c i 2c, którzy swoim występem wprowadzili wszystkich w wakacyjny nastrój.
Dziękujemy uczniom za cały rok pełen pracy, zaangażowania i wspólnych sukcesów.
Życzymy Wam bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!