
W piątek 26 czerwca br. w grupie „Leśne Ludki” odbył się „Piknik Rodzinny”. To wyjątkowe wydarzenie było wspaniałym czasem pełnym wzruszeń i radości.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały przygotowany program artystyczny, na który złożyły się wzruszające wiersze, radosne piosenki, Rock’n Roll dla Rodziców oraz zabawy integracyjne.
W ten sposób dzieci wyraziły swoją miłość i wdzięczność Rodzicom. Po występach „Leśne Ludki” wręczyły swoim Kochanym Rodzicom własnoręcznie ozdobione filiżanki porcelanowe. Był to dzień pełen uśmiechu, dumy i niezapomnianych chwil.
Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 26