Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Elfy i Świetliki świętowały Zakończenie Przedszkola.

Elfy i Świetliki świętowały Zakończenie Przedszkola.

24.06.2026 r. Elfy i Świetliki wspólnie ze swoimi Rodzicami, a także Leśnymi Ludkami i Skrzatami oraz Dyrekcją, Nauczycielami oraz innymi pracownikami placówki świętowały wielkie wydarzenie – zakończenie przedszkolnej przygody. Z tej okazji Starszaki przygotowały uroczysty występ pt. „Wspomnienia”. Był to moment pełen radości, ale także pełen emocji ze względu na rozpoczynający się nowy etap w ich życiu- rozpoczęcie nauki w szkole.  Dzieci śpiewając piosenki i recytując wiersze przypominały o tym, co jest najważniejsze edukacji przedszkolnej. Elfy i Świetliki wspominały o rozwijaniu swoich umiejętności, nauce nowych rzeczy, a przede wszystkim o nawiązywaniu relacji koleżeńskich i budowaniu pewności siebie. Występ wzbogacił również taniec oraz podziękowania dla Dyrekcji, Nauczycieli oraz pozostałych pracowników przedszkola. Podziękowania otrzymali również wszyscy Rodzice, a szczególnie Ci, którzy wyróżnili się swoją działalnością na rzecz placówki. Podziękowania dla Nauczycieli i Dyrekcji przekazali również przedstawicielki Rady Rodziców- pani Kasia i pani Marta. Małym artystom oraz wszystkim obecnym podziękowały pani Anna Gulgowska- Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4, a także Wicedyrektor- pani Anna Neubauer.  Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor były pod wrażeniem tego w jaki sposób dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, a także tego jak współpracowały ze sobą w czasie występu.

Nasi Absolwenci, jesteśmy z Was bardzo dumni, dziękujemy za Wasze pomysły i energię, która wypełniała nasze sale. Życzymy wielu sukcesów w szkole, radości, a przede wszystkim nowych przyjaciół.

Rodzicom dziękujemy za współpracę, wsparcie, a przede wszystkim za zaufanie. Dzięki współpracy środowiska przedszkolnego i domowego stworzyliśmy dzieciom bezpieczne miejsce do rozwoju.

 

 

 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 19:55:13
Data edycji: 2026-06-25 20:01:41
Ilość wyświetleń: 22

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

P 57( grupy)/SP NR 46 (klasy)

Więcej informacji

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej