Na ten moment długo czekali wszyscy uczniowie. Odświętne stroje, uśmiech na twarzy, a w rękach świadectwo. Po trudach roku szkolnego przychodzi czas na upragniony odpoczynek. To też chwila refleksji, podziękowań i wyróżnień, dla tych którzy systematyczną, wytrwałą pracą osiągnęli sukcesy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom!
Dziś z rąk Pani Dyrektor otrzymaliście bilety wstępu do następnej klasy.