Życzymy Wam samych wspaniałych chwil podczas wakacji! ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤOdpoczywajcie, odkrywajcie nowe miejsca, cieszcie się każdą chwilą i wróćcie z uśmiechem.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Zakończenie roku szkolnego 4-7

Zakończenie roku szkolnego 4-7
Na ten moment długo czekali wszyscy uczniowie. Odświętne stroje, uśmiech na twarzy, a w rękach świadectwo. Po trudach roku szkolnego przychodzi czas na upragniony odpoczynek. To też chwila refleksji, podziękowań i wyróżnień, dla tych którzy systematyczną, wytrwałą pracą osiągnęli sukcesy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom!
 
Dziś z rąk Pani Dyrektor otrzymaliście bilety wstępu do następnej klasy.
Widzimy się we wrześniu?.
 
A teraz lato, słońce, odpoczynek
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-28 13:51:36
Data edycji: 2026-06-28 13:57:32
Ilość wyświetleń: 9

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

P 57( grupy)/SP NR 46 (klasy)

Więcej informacji

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej