Wyniki konkursu ''Szkolny Kącik Marzeń”

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Dyrekcjo, Rodzice,

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu

"Szkolny Kącik Marzeń”.

Celem konkursu było podkreślenie roli uczniów w kreowaniu szkolnej przestrzeni, rozwijanie ich zdolności twórczych oraz integracja całej społeczności szkolnej.

W ramach konkursu zostało zgłoszonych 6 projektów.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz kreatywności udało nam się osiągnąć świetne efekty.

Przedstawione projekty były niezwykle zróżnicowane i pełne pomysłowości, co sprawiło, że zadanie Jury nie było łatwe.

Po ocenie prac, pragniemy ogłosić, że zwycięzcą konkursu zostały projekty wykonane przez:

Klasę 5C- 1 miejsce

Klasę 5B- 2 miejsce

Klasę 7B- 3 miejsce.

Wszystkie nagrodzone koncepcje "Szkolnego kącika marzeń" zachwyciły nas swoją oryginalnością, ale także wyróżniały się szczegółowym planem realizacji oraz kreatywnym podejściem do tematu.

W związku z tym podjęliśmy decyzję, że przy realizacji „szkolnego kącika marzeń” zostaną wykorzystane elementy wybrane z każdego z nagrodzonych projektów.

Projekt planujemy zrealizować do końca roku szkolnego 2023/2024.

Sposób i termin przekazania nagród zostanie ustalony z Wychowawcami.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz dziękujemy wszystkim jego uczestnikom za wysiłek i zaangażowanie w jego przeprowadzenie. Bardzo dziękujemy Pani Monice Łuszczyk za merytoryczną opiekę nad konkursem oraz Dyrekcji szkoły za wsparcie w realizacji tego wydarzenia. Chcielibyśmy również podziękować członkom Jury za staranność i profesjonalizm podczas oceny prac.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu "Szkolny kącik marzeń" i życzymy dalszych sukcesów oraz inspirujących pomysłów w tworzeniu przestrzeni szkolnej.

W imieniu Rady Rodziców,

Iza Ramza – Piłasiewicz