ŻYCZYMY : ) ⠀⠀ RADOSNYCH, ⠀ BEZTROSKICH ⠀ ALE ⠀ PRZEDE ⠀ WSZYSTKIM ⠀ BEZPIECZNYCH ⠀ WAKACJI. ⠀⠀⠀ WIELU ⠀ SŁONECZNYCH ⠀ DNI ⠀ SPĘDZONYCH ⠀ W ⠀ TOWARZYSTWIE ⠀ PRZYJACIÓŁ.

Wizyta w Spilno Gdynia

Dnia 22 stycznia klasy 8a oraz 8b wraz z wychowawcami miały okazję wziąć udział w wyjątkowej lekcji historii współczesnej pt. "Wojna oczami dzieci". To unikatowy projekt w ramach, którego młodzież ma szansę usłyszeć bezpośrednie relacje
i doświadczenia swoich rówieśników z Ukrainy.                                                         Zajęcia poprowadziła Dasha Galleta, uczennica III Liceum ogólnokształcącego
w Gdyni, która opowiadała jak wygląda codzienność życia w cieniu wojny. Spotkanie zachęciło nas do dołączenia do akcji tworzenia siatki maskującej do punktu medycznego na froncie, którą wykonają uczniowie klas 7 i 8 w ramach wolontariatu.
                                         Wierzymy w słowa, że "jeśli człowiek ratuje jedno życie, to jest tak, jakby uratował cały świat."

Data dodania: 2024-01-26 22:56:20
Data edycji: 2024-02-25 22:20:25