Urodziny Basi, Janka i Marcela

Dnia 27 października świętowaliśmy urodziny Basi, Janka i Marcela. Tego dnia było mnóstwo uśmiechu, zabawy, tańców i oczywiście poczęstunek dla wszystkich dzieci. Leśne Ludki złożyły solenizantom i solenizantce szczere życzenia urodzinowe i zaśpiewały STO LAT w j. polskim oraz w j. angielskim.

Jeszcze raz życzymy Basi, Jankowi i Marcelkowi dużo uśmiechu na twarzy, radości dziecięcej, zdrowia i wielu kolegów oraz koleżanek. Bądźcie zawsze tacy fantastyczni, jacy jesteście teraz! ;) Dziękujemy Wam za zdrowe przekąski, które przynieśliście w ramach poczęstunku!

Basiu - dziękujemy Ci za Twoją opiekuńczość, rezolutność, mądrość oraz pozytywną moc uśmiechu!

Janku - dziękujemy Ci za Twoją uważność, chęć pomocy oraz pozytywne nastawienie!

Marcelku - dziękujemy Ci za Twoją empatię, chęć pomocy oraz bycie bardzo koleżeńskim dla innych!

Data dodania: 2023-11-03 11:20:21
Data edycji: 2023-11-03 11:22:24