Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 uczniów klas 4 - 8

Za nami pierwszy tydzień nauki ! Powoli ruszamy w podróż po nowe pokłady wiedzy, umiejętności, życiowej mądrości. Wszyscy jesteśmy pełni nadziei na sukces, którego owoce zbierzemy na koniec roku i w przyszłości.

W poniedziałek – 4 września szkoła powitała nas tradycyjnym dzwonkiem. Klasa Vb pod kierunkiem wychowawcy – pani Agaty Witczak przygotowała krótki program artystyczny inspirowany wakacyjnymi przeżyciami. Na wesoło panie Katarzyna Olszewska, Edyta Barcz i Sylwia Śniadek powitały najmłodszych uczniów naszej szkoły. Nie zabrakło gości – na uroczystości rozpoczęcia oraz ślubowania nowego składu pocztu sztandarowego obecni byli pan Adam Skurat – Radny Miasta Gdyni, który przekazał list od Prezydenta Gdyni – pana Wojciecha Szczurka oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy Karwiny – pan Adam Sierant.

Początek roku to doskonała okazja do złożenia życzeń wszystkim, którzy pracują w szkole i dla szkoły.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele !                                                                                                                                           Niech spełnią się Wasze marzenia, oczekiwania, niech ten rok szkolny zaowocuje wieloma sukcesami – tymi dużymi, ale także tymi małymi.

Data dodania: 2023-09-07 21:26:05
Data edycji: 2023-10-22 22:37:20