Tydzień życzliwości w naszej szkole

W dniach 21 - 25 listopada SU klas 4-6 oraz 7-8 zachęcał do obchodów Tygodnia Życzliwości.  Dzień ten ma wzbudzić w ludziach pozytywne emocje i uwrażliwić wszystkich na wzajemną życzliwość. Akcja miała na celu integrowanie środowiska rówieśniczego, przejawianie oznak: życzliwości, dobroci i koleżeństwa wobec innych dzieci, kulturalne odnoszenie się innych, rozwijanie postaw społeczno-moralnych: życzliwości, gotowości pomocy, chęci służenia innym, empatii, dostrzegania problemów innych ludzi, motywowanie do zgodnego udziału w życiu szkoły.                                                                                               Szkolne korytarze wzbogaciły się o plakaty ukazujące moc życzliwych gestów, które nic nie kosztują.

Monika Łuszczyk, s.Augustyna

Pamietajcie, dobra energia, którą skierujemy w świat, do ludzi

- wróci do nas ze zdowjona mocą!

Data dodania: 2023-12-04 22:45:30
Data edycji: 2024-02-25 22:09:59