ŻYCZYMY : ) ⠀⠀ RADOSNYCH, ⠀ BEZTROSKICH ⠀ ALE ⠀ PRZEDE ⠀ WSZYSTKIM ⠀ BEZPIECZNYCH ⠀ WAKACJI. ⠀⠀⠀ WIELU ⠀ SŁONECZNYCH ⠀ DNI ⠀ SPĘDZONYCH ⠀ W ⠀ TOWARZYSTWIE ⠀ PRZYJACIÓŁ.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Szanowni Rodzice ! Drodzy uczniowie !

Za nami kolejny rok pracy i nauki. Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek – WAKACJE !

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, współpracę

i okazane wsparcie.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszej Rady Rodziców, która przy udziale ogółu rodzicielskiej społeczności zrealizowała projekty, przedsięwzięcia, które służą uczniom.

To wszystko dzięki pomocy finansowej, rzeczowej,  ale także aktywnemu, osobistemu zaangażowaniu wielu rodziców. Dziękujemy !!!

W przededniu wakacji życzymy wszystkim Państwu, naszym Uczniom, sobie nawzajem słonecznych wakacyjnych dni, pełnych niezapomnianych wrażeń. Niech ten letni wypoczynek pozwoli Wam zregenerować siły, nabrać energii  do kolejnych działań.

Do zobaczenia we wrześniu !

DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE, PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI ZSP NR4 W GDYNI

Data dodania: 2024-06-19 19:16:07
Data edycji: 2024-06-19 19:41:33

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...