Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rozgrywki sportowe

Rozgrywki sportowe

W dniu 13 czerwca 2023 roku  w naszej szkole odbyły się dwa widowiska sportowe  z okazji obchodów Dni Kultury Ukraińskiej. Jako pierwsi na boisku pojawili się przedstawiciele klas V - tych i VI –tych reprezentujących Ukrainę (uchodźcy) i Polskę. Po trzech tercjach gry w unihokeja wynik na tablicy wyników wskazywał 2:0 dla gości.

       Uczniowie reprezentujące naszą szkołę:

Makar Koshelev i Denis Tymofieiev– Va, Kira Balashova, Pola Kozłowska, Katarzyna Jędrych, Artem Vovchenko, Kuba Dormowicz i Stanisław Zielnica –VIa, Jerzy Szymański, Nikodem Krysztofowicz, Ivan Arekhau, Nazar Fedyk i Mikołaj Wojciechowski - VIb.

     Na kolejnej godzinie lekcyjnej do rywalizacji przystąpili siatkarze z klas  najstarszych.  Po ostatnim gwizdku sędziego    na tablicy wyników widniał wynik 1:1 w setach  i w przyjaznej atmosferze oraz sprawiedliwym wyniku, zakończyliśmy rozgrywki sportowe  z okazji Dni Kultury Ukraińskiej.

       Uczniowie reprezentujące naszą szkołę:

Mikhail Yerameyeu-VIIa,  Oleksandr Torop- VIIb, Rafał Rychter – VIIIa, Natalia Bielicka- VIIIb, Anton Ivanenko, Vladyslav Chernykhivskyi, Paweł Sobiczewski, Michał Borzecki, Jan Szubiak, Franciszek Kruszyński, Bartosz Falk –VIIIc, Stefaniia Tytarenko, Maksym Tymofieiev –VIIId, Daniel Pasholok i Hlib Hetmanskyi – VIIIe, sędzia zawodów: Antoni Marczuk – VIIa.

Data dodania: 2023-06-20 10:40:38
Data edycji: 2023-06-20 10:44:47
Ilość wyświetleń: 101

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej