Życzymy Wam samych wspaniałych chwil podczas wakacji! ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤOdpoczywajcie, odkrywajcie nowe miejsca, cieszcie się każdą chwilą i wróćcie z uśmiechem.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Powodzenia!

Powodzenia!
Ile razem dróg przebytych
Ile ścieżek przedeptanych...
 
Słowa piosenki towarzyszyły kończącym szkołę Absolwentom , ich Rodzicom oraz nauczycielom. Długo i wytrwale pracowaliśmy, by móc cieszyć się tą uroczystą chwilą. Z łezką w oku patrzyliśmy, jak nasi ósmoklasiści z dumą odbierają świadectwa ukończenia szkoły. Był czas na wspomnienia i sentymenty, podziękowania i życzenia.
Drodzy Absolwenci, podążajcie za marzeniami i bądźcie odważni- takie słowa do ósmoklasistów skierowała Pani Dyrektor.
Trzymamy za Was kciuki
 
 Macie moc?
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-28 13:45:44
Data edycji: 2026-06-28 13:50:27
Ilość wyświetleń: 8

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

P 57( grupy)/SP NR 46 (klasy)

Więcej informacji

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej