PODZIĘKOWANIA

Drodzy Rodzice,
pragniemy Wam podziękować za Wasz udział w kiermaszu zorganizowanym przez nas podczas zebrań semestralnych. Wasze zaangażowanie w przygotowanie smakołyków przerosło nasze oczekiwania. Jesteście Wspaniali. Dziękujemy również Dyrekcji szkoły za udostępnienie przestrzeni na nasze stoisko, nauczycielom i pracownikom szkoły za udział w kiermaszu,     a uczniom: Wiktorii, Indze i Mai z kl. VII B oraz Zuzi,           Oli i Oliwii z kl. V C za pomoc w prowadzeniu sprzedaży. Udało nam się zebrać 2636 zł. Kwota ta zasili budżet Rady Rodziców z którego zamierzamy zakupić szafki szkolne dla klas IV-VIII. I najważniejsze - to dzięki Wam wszystkim udało nam się stworzyć tę wspaniałą atmosferę, która przyczynia się do integracji i budowy naszej społeczności szkolnej. To jeszcze bardziej zachęca nas do organizacji podobnych wydarzeń.                                            Wierzymy, że ten zimowe wydarzenie stanie się coroczną tradycją w naszej szkole.

Dziękujemy!
ZSP nr 4 w Gdyni