Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Podsumowanie akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”

Podsumowanie akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”

Podsumowanie akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”
W dniu dzisiejszym odbyło się podsumowanie akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, której celem było przygotowanie uczniów do bezpiecznego i odpowiedzialnego wypoczynku podczas wakacji. W spotkaniu uczestniczyli funkcjonariusze Policji, którzy przypomnieli uczniom najważniejsze zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku, zarówno nad wodą, w górach, jak i podczas codziennych aktywności na świeżym powietrzu.
Po części teoretycznej dzieci wzięły udział w ćwiczeniach i zadaniach utrwalających zdobytą wiedzę. Dzięki aktywnemu uczestnictwu mogły sprawdzić swoją znajomość zasad bezpieczeństwa oraz przygotować się do bezpiecznego spędzania wolnego czasu.
Dziękujemy funkcjonariuszom za cenne wskazówki i zaangażowanie w działania profilaktyczne. Wszystkim uczniom życzymy udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 22:34:24
Data edycji: 2026-06-24 22:34:54
Ilość wyświetleń: 36

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

P 57( grupy)/SP NR 46 (klasy)

Więcej informacji

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej