
Dziś odbyło się ostatnie spotkanie z grupą „Niezapominajki” z Przedszkola nr 6. W ogrodzie przedszkolnym na dzieci czekały zadania przygotowujące do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej. Przedszkolaki rozmawiały o swoich emocjach, pakowały plecak pierwszoklasisty oraz uczestniczyły w zabawach związanych ze szkołą. W spotkaniu uczestniczyła również pani pedagog Dorota, której dziękujemy za obecność i wsparcie.
Na zakończenie stworzyliśmy wspólną „pajęczynę przyjaźni”. Dziękujemy dzieciom, wychowawczyniom za cały rok współpracy. Wierzymy, że wspólne spotkania pomogą przyszłym pierwszoklasistom pewnie rozpocząć nowy etap edukacji.
Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 26