Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Ostatnie spotkanie z grupą „Niezapominajki” z Przedszkola nr 6

 Ostatnie spotkanie z grupą „Niezapominajki” z Przedszkola nr 6

Dziś odbyło się ostatnie spotkanie z grupą „Niezapominajki” z Przedszkola nr 6. W ogrodzie przedszkolnym na dzieci czekały zadania przygotowujące do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej. Przedszkolaki rozmawiały o swoich emocjach, pakowały plecak pierwszoklasisty oraz uczestniczyły w zabawach związanych ze szkołą. W spotkaniu uczestniczyła również pani pedagog Dorota, której dziękujemy za obecność i wsparcie.
Na zakończenie stworzyliśmy wspólną „pajęczynę przyjaźni”. Dziękujemy dzieciom, wychowawczyniom za cały rok współpracy. Wierzymy, że wspólne spotkania pomogą przyszłym pierwszoklasistom pewnie rozpocząć nowy etap edukacji.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 22:27:34
Data edycji: 2026-06-24 22:28:18
Ilość wyświetleń: 27

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

P 57( grupy)/SP NR 46 (klasy)

Więcej informacji

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej