''Nakręć się na Akcję Zima''

Z ogromną dumą informujemy o sukcesie naszej szkoły w konkursie filmowym organizowanym przez Urząd Miasta Gdyni.

Konkurs „Nakręć sią Akcję Zima”.

Konkurs skierowany był do uczniów, którzy aktywnie spędzali czas ferii zimowych na terenie szkoły, a także  w obiektach zewnętrznych. Na konkursowe filmy,  umieszczone na profilu Facebook, głosowano poprzez polubienie.  Mobilizacja naszych uczniów, rodziców, wszystkich krewnych     i znajomych była zadziwiająca. Do ostatnich minut zacięcie rywalizowaliśmy z kilkoma szkołami. Udało się. Wyniki przerosły nasze oczekiwania. Po przeliczeniu głosów okazało się, że zajęliśmy pierwsze miejsce. Nagroda, którą niebawem odbierzemy, wynosi 7 tysięcy złotych. Już myślimy, na co przeznaczymy otrzymaną kwotę.

Serdecznie dziękujemy paniom, które koordynowały akcję – p.Elżbiecie Kucharskiej i p.Sabinie Siennicy.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swoje głosy i polubili nasz film. To nasze wspólne zwycięstwo!

Data dodania: 2024-02-20 18:24:21
Data edycji: 2024-02-22 21:42:46