Rok szkolny powoli dobiega końca. Z tej okazji uczniowie klasy 5b: Tola, Maja, Jędrek i Antek przygotowali dla uczniów klas 4-8 teleturniej inspirowany telewizyjnymi "Milionerami". Wygrana była niebagatelna, bo czy wspomnienia, nowe doświadczenia oraz przyjaźń mają cenę? Odpowiedź jest oczywista!
O oprawę muzyczną zadbał chór szkolny, który swoim występem przeniósł nas do krainy emocji, magii i bajek.
Zwieńczeniem naszego spotkania bylo uroczyste wręczenie dyplomów uczniom, którzy w wyjątkowy sposób zapisali się na kartach kalendarza roku szkolnego 2025/2026.