
W czasie, gdy większość z nas myśli już o wakacjach, Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni zaprosiła uczniów do udziału w międzyświetlicowym konkursie plastycznym związanym ze 100-leciem nadania Gdyni praw miejskich. Tematem konkursu była „Gdynia – lato sprzed 100 lat”.
Nasza świetlica z radością odpowiedziała na to zaproszenie. Uczennica klasy 3a Mirra , wykonała pracę plastyczną pt. „Na wywczasach w Orłowie”.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że praca Mirry zdobyła I miejsce w konkursie!
Serdecznie gratulujemy laureatce. Nagrodzona praca została wykonana pod kierunkiem pani Małgorzaty Juszczuk.
Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 26