Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Konkurs „Gdynia – lato sprzed 100 lat”

Konkurs „Gdynia – lato sprzed 100 lat”

W czasie, gdy większość z nas myśli już o wakacjach, Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni zaprosiła uczniów do udziału w międzyświetlicowym konkursie plastycznym związanym ze 100-leciem nadania Gdyni praw miejskich. Tematem konkursu była „Gdynia – lato sprzed 100 lat”.

Nasza świetlica z radością odpowiedziała na to zaproszenie. Uczennica klasy 3a Mirra , wykonała pracę plastyczną pt. „Na wywczasach w Orłowie”.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że praca Mirry zdobyła I miejsce w konkursie!

Serdecznie gratulujemy laureatce. Nagrodzona praca została wykonana pod kierunkiem pani Małgorzaty Juszczuk.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 22:37:41
Data edycji: 2026-06-24 22:37:52
Ilość wyświetleń: 25

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

P 57( grupy)/SP NR 46 (klasy)

Więcej informacji

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej