Jasełka

„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi…” usłyszeliśmy 22 grudnia w naszej szkole. Słowa kolędy wprowadziły nas w nastrój tych najpiękniejszych grudniowych świąt. Dzięki klasom 3 A i B, które wystawiły wyjątkowe przedstawienie artystyczno – wokalne, nie tylko przeżywaliśmy ciszę betlejemskiej nocy i radość z narodzin dzieciątka, ale poznaliśmy czego można dokonać z pomocą miłości, życzliwości, dobroci i wsparcia drugiego człowieka. Stroje, muzyka, a przede wszystkim wspaniała gra aktorska sprawiły, że nasze serca wypełniła radość, nadzieja i wzruszenie. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromnym kunsztem aktorskim i muzycznym. Po występie Pan Dyrektor podziękował i pochwalił młodych artystów, a następnie wszystkim złożył świąteczne życzenia. Miłym akcentem na zakończenie była słodka niespodzianka dla aktorów.

Przygotowała: Danuta Kaźmierczak

Data dodania: 2024-01-09 22:22:44