II edycja Konkursu THE POWER OF PROVERBS – MY ENGLISH LAPBOOK

II edycja Konkursu  THE POWER OF PROVERBS – MY ENGLISH LAPBOOK

II edycja Konkursu  THE POWER OF PROVERBS – MY ENGLISH LAPBOOK rozstrzygnięty!

Dnia 19 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników w II Międzyszkolnym Konkursie plastyczno – językowym „The Power of Proverbs – My English Lapbook”.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów tematyką przysłów w języku angielskim. Pomysły młodych uczestników ukazujące potęgę przysłów zostały zaprezentowane w formie lapbooków. Napłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac konkursowych. Takiej kreatywności można tylko pozazdrościć! Na uroczystą galę rozdania nagród  przybyli uczniowie i nauczyciele z sześciu szkół podstawowych. Nie zabrakło też naszych uczniów.

Po długich naradach jury konkursowe wybrało zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Prace były wspaniałe i dlatego oprócz zagwarantowanych regulaminem nagród przyznano także wyróżnienia oraz nagrody specjalne.

Dziękujemy UM Gdynia za wsparcie finansowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej już III edycji za rok!

Anna Kaszubowska-Knopik

nauczyciel języka angielskiego

Oto lista zwycięzców:

Kategoria klasy IV

I miejsce ex aequo: Eliza Kędzierska SP 37, Szymon Gawin SP 40

II miejsce ex aequo: Kamil Ozdikici SP 40, Szymon Usydus SP 40

III miejsce ex aequo : Łukasz Trojanowski SP 28, Maja Borrmann SP 40

Wyróżnienie: Kira Kyrychenko SP 26

Kategoria klasy V

I miejsce:  Dorota Cygert SP 42

II miejsce: Ignacy Jędrusik SP 28

III miejsce ex aequo:  Antonina Dębek SP 37, Bartosz Baranowski SP 37

Wyróżnienie ex aequo : Aleksander Walczak SP 40, Jan Buze SP 46

Kategoria klasy VI

I miejsce: Zuzanna Jankowska SP 8

II miejsce ex aequo : Jagoda Cichocka SP 46, Marta Kosmowska SP 35, Zofia Schulz SP 35

III miejsce ex aequo : Dominika Żuk SP 8, Natalia Słomczewska SP 8, Milena Wojcieszak SP 28

Wyróżnienie ex aequo: Lila Rojda SP 8, Anna Wdowińska SP 8, Marcelian Rowińska SP 8

Wyrazy uznania  ex aequo: Igor Piernicki SP 35, Marcel Zalewski SP 28, Piotr Piwkowicz SP 28

Kategoria klasy VII

I miejsce: Wojciech Kozłowski SP 26

II miejsce: Pola Kozłowska SP 46,

III miejsce ex aequo: Maja Banaśkiewicz SP 46, Mateusz Zabawski Sp 46, Aleksander Wieczorek SP 26

Wyróżnienie: Inga Berdys-Nazarewicz SP 46

Kategoria klasy VIII

I miejsce: Sofiia Sova SP 46

II miejsce: Yuliia Kundel SP 26

III miejsce: Nadiia Novoselska SP 26

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Data dodania: 2024-04-24 14:17:19
Data edycji: 2024-04-24 14:23:53