Finał Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego MatLaur

23.04.2024 obył się finał Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego MatLaur. W tym roku w konkursie wzięło udział 450 uczniów z 18 gdyńskich szkół.

Celem konkursu było rozpowszechnianie zainteresowania matematyką. Konkurs składał się z dwóch etapów, pierwszy obywał się w macierzystych szkołach, na drugi etap wyróżnieni uczniowie zostali zaproszeni do naszej szkoły. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w Experymencie, podczas którego uczniowie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez CNE. Wśród 29 wyróżnionych uczniów znaleźli się również z naszej szkoły.

III miejsce:  Adam  Barul, klasa IV

I miejsce : Stanisław Jarosz, klasa VI

III miejsce : Makar Koshelev, klasa VI

Dziękujemy UM Gdynia, oraz Radzie Dzielnicy  za wsparcie finansowe, CNE za organizację i upominki.

Organizatorzy:

Wioleta Borowska, Marta Cygert, Ewa Madziąg