Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 25 stycznia nasza grupa zaprosiła do przedszkola swoje ukochane Babcie i swoich ukochanych Dziadków na program artystyczny dedykowany Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Były wierszyki, tańce z sercami i improwizowane, piosenki o różnorodnej tematyce, dzieci grały na instrumentach muzycznych, śpiewały również piosenkę w j. angielskim.

Dumni Dziadkowie jako goście towarzyszyli swoim wnukom podczas występu, wspierając ich uśmiechem i swoją obecnością. Na koniec programu artystycznego Leśne Ludki wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki wykonane w przedszkolu, składając życzenia, po czym zasiadły z Dziadkami do wspólnego poczęstunku.

Jeszcze raz życzymy Babciom i Dziadkom wszystkiego, co najlepsze na kolejne lata, zadowolenia z wnuków i zdrowia!

Data dodania: 2024-02-12 13:45:40
Data edycji: 2024-02-12 13:53:30