ŻYCZYMY : ) ⠀⠀ RADOSNYCH, ⠀ BEZTROSKICH ⠀ ALE ⠀ PRZEDE ⠀ WSZYSTKIM ⠀ BEZPIECZNYCH ⠀ WAKACJI. ⠀⠀⠀ WIELU ⠀ SŁONECZNYCH ⠀ DNI ⠀ SPĘDZONYCH ⠀ W ⠀ TOWARZYSTWIE ⠀ PRZYJACIÓŁ.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Uroczyste rozdanie świadectw uczniom klasy VIII

20 czerwca był szczególnym dniem dla ósmoklasistów, ponieważ otrzymali z rąk Dyrektora oraz wychowawców świadectwa ukończenia szkoły – stali się absolwentami

Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4 w Gdyni.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu, złożenia ślubowania przez ósmoklasistów i przekazanie przez nich sztandaru szkoły młodszym kolegom. Kolejny punkt uroczystości to program artystyczny.

Następnie uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, wyróżniali się w pracy na rzecz społeczności szkolnej, laureatów konkursów oraz najlepszych sportowców, nagrodzono książkami i dyplomami.

Dyrektor szkoły wręczył również listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom, których dzieci uzyskały najwyższe średnie ocen. W czasie czwartkowej uroczystości nie zabrakło wzruszeń. Uroczystość pożegnania klas ósmych zakończyło wystąpienie Dyrektora, w którym podziękował nauczycielom i rodzicom, a absolwentom życzył dostania się do wymarzonej szkoły oraz słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Data dodania: 2024-06-22 12:39:07
Data edycji: 2024-06-22 12:45:31

Gdynia jest najlepszym interesem, jaki kiedykolwiek Polska mogła zrobić...

Franciszek Sokół