Dzień Dziecka i Sportu w naszej szkole

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. W naszej szkole obchodziliśmy to święto 31 maja  w wyjątkowej, sportowej atmosferze pod hasłem „Jestem sprawny – Jestem bezpieczny”. W tym roku dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w konkurencjach sportowych. Zaczęliśmy od animacji ruchowo – muzycznej. Następnie uczniowie klas 0-III zostali podzieleni na grupy i zaczęła się zabawa. Każdy uczestnik musiał wykazać się znajomością zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i pierwszej pomocy. Za poprawnie wykonane zadanie zbierał pieczątki na swojej karcie. Na koniec spotkania odbyła się dyskoteka na świeżym powietrzu. Nie zabrakło także życzeń od pana dyrektora i tradycyjnego „Sto lat” na cześć wszystkich dzieci w naszej szkole. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Data dodania: 2024-06-04 20:20:44
Data edycji: 2024-06-29 23:03:52