Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w grupie ''Świetlików''

Uroczyste zakończenie roku w naszym przedszkolu odbyło się 19 czerwca 2023 roku. Zakończenie było wyjątkowe, Świetliki przygotowały wspaniały występ, podczas którego zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz zatańczyły m.in. Poloneza i Polkę. Uroczystość odbyła się z udziałem Dyrekcji, a także Rodziców przedszkolaków. Po występie „Świetliki” otrzymały prezenty od pozostałych przedszkolaków. Pan Dyrektor wręczył wszystkim absolwentom dyplomy, książki oraz pamiątkowe zdjęcie grupowe. Najstarsza grupa przedszkolna podziękowała swoim Paniom oraz Dyrekcji, zaś nauczycielki wręczyły podziękowania Rodzicom, którzy czynnie brali udział w życiu przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wszelką pomoc w przygotowaniu upominków na te uroczystość.
W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku, a edukację przedszkolną rozpoczęły w grupie „Skrzatów”. Przez trzy lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosną i się rozwijają.
Warto było uczcić zakończenie tego dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.

Wszystkim absolwentom przedszkola życzymy wielu sukcesów w klasie „0” oraz zasłużonego odpoczynku i miłych wspomnień związanych z naszą placówką.
Powodzenia!

Data dodania: 2023-06-26 22:33:48