Walentynki

Dnia 14 lutego obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji, jak co roku wcześniej, zapraszaliśmy dzieci do wysyłania walentynek osobom, które bardzo lubimy lub kochamy poprzez naszą przedszkolną pocztę walentynkową. W Walentynki odbyło się uroczyste otwarcie poczty i wręczenie dzieciom oraz pracownikom przedszkola wszystkich walentynek. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę Marty Torebko pt. "Walentynki", bawiliśmy się ruchowo, oglądaliśmy film na tablicy multimedialnej o historii powstania Walentynek - było dużo śmiechu i zabawy. Tego dnia wszyscy przyszliśmy ubrani na czerwono, by wspólnie świętować ten ważny dzień pełen miłości, przyjaźni i życzliwości. Dzieci wykazały się bardzo dużą kreatywnością, a tym samym pokazały, że wiele osób darzą dużą sympatią. To nas utwierdza w przekonaniu, że warto organizować w przedszkolu takie działania.

Data dodania: 2024-02-24 11:42:31
Data edycji: 2024-02-24 11:47:46