Teatr Qfer z przedstawieniem pt. ''Drogowy zawrót głowy''

Dnia  29 września odwiedził nas teatr Qfer z przedstawieniem pt. "Drogowy zawrót głowy". Z tej okazji dzieci przyszły do przedszkola ubrane odświętnie. Podczas spotkania z teatrem mieliśmy przyjemność aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu. Jak zawsze aktorzy na scenie zaciekawili nas swoim repertuarem. Temat idealnie wpasował się w zajęcia dydaktyczne o ruchu drogowym. Dzieci mogły wcielić się w rolę znaków drogowych, przy okazji dowiadując się, co każdy znak oznacza. Śpiewały i tańczyły do piosenek, naśladując ruchy aktorów. Zobaczyły aktora przebranego za policjanta, poznały zasady ruchu drogowego i dowiedziały się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Aktorzy zwrócili również uwagę, jak postępować w przypadku, gdy zostaną zaczepione przez obcych.

Jak zawsze było ciekawie, zabawnie oraz edukacyjnie. Bardzo lubimy spotkania z teatrem i z niecierpliwością czekamy na następne!

Data dodania: 2023-09-30 09:32:07
Data edycji: 2023-09-30 09:44:18