Śniadaniowy konkurs

17 kwietnia odbył się przedszkolny konkurs śniadaniowy pt. ,,Zdrowa kanapka z pomysłem". Zadaniem dzieci było wymyślić, przygotować i zrobić kanapkę w trakcie śniadania. W tym dniu śniadanie podane było w formie „szwedzkiego stołu”. Dzieci miały do wyboru rozmaite warzywa, sery, wędliny, jajka, nasiona, zioła, pieczywo. Wszystkie przedszkolaki tworzyły własne, kolorowe, zdrowe i pyszne kanapki, które ze smakiem zjadały. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, dobrze się bawiły i dumne były ze swoich dzieł. Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom i prezent. Przyznano również po dwa wyróżnienia w grupie - w Skrzatach dla Dominiki i Leny , w Leśnych Ludkach dla Poli i Jagody, w Elfach dla Zlaty i Marysi, w Świetlikach dla Kasi i Jasia. Serdecznie gratulujemy!!!

Data dodania: 2024-04-22 19:59:04
Data edycji: 2024-04-22 21:00:17