POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA :)

" Sięgajcie gwiazd" to hasło tegorocznych pożegnań najstarszych przedszkolaków. W czwartek 20 czerwca odbyła się uroczystość "Pożegnanie Przedszkola" przygotowana przez dzieci z grupy "Elfy" oraz "Świetliki" pod czujnym okiem pani Ali, pani Justynki i pani Lenki. Swój występ absolwenci zaczęli od "Poloneza", za który otrzymali gromkie brawa. Następnie dzieci zaprezentowały program słowno-muzyczny, przybliżając widzom życie przedskolaka. Po głównej części programu zabrali głos Pan Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor. Podziękowali dzieciom za występ i życzyli sukcesów w szkole. Podziękowali również rodzicom za wieloletnią współpracę. Na zakończenie w swoich przedszkolnych salach dzieci otrzymały książeczki, tablo oraz dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców. Również młodsi koledzy i koleżnaki z grupy "Leśne Ludki" i "Skrzaty" obdarowały starszaków własnoręcznie zrobionymi prezentami.

Kochani Absolwenci!

Zostawiliście ślad w tym przedszkolu,

zostawiliście ślad w każdym z nas.

Nasze przedszkole było małym krokiem

do Waszej wspaniałej przyszłości.

Sięgajcie gwiazd !!!

Data dodania: 2024-06-28 00:15:41