Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Pożegnanie Kai

Z końcem lutego Kaja z naszej grupy niestety opuściła przedszkole. Leśne Ludki postanowiły zorganizować Kai miłe pożegnanie, by zawsze miała nas w pamięci. W związku z tym wspólnie wykonaliśmy prezent dla Kai, dzięki czemu na twarzy Kai zagościł uśmiech. Kaja również pięknie pożegnała swoich kolegów i koleżanki upominkiem dla każdego dziecka. Tego dnia było bardzo miło, było dużo wspólnej zabawy i przytulasów.

Kaju, będzię nam Ciebie brakowało! Byłaś bardzo lubiana, koleżeńska, kontaktowa i uprzejma dla innych. Wykazywałaś się wysoką kulturą osobistą w przedszkolu. Potrafiłaś świetnie opiekować się innymi, pomagać swoim kolegom i koleżankom. Mamy nadzieję, że w nowym przedszkolu będzie Ci tak samo dobrze, jak u nas. Nieś swoją radość i empatię w świat, bo jest to zdecydowanie Twoją mocną stroną.

Życzymy Ci wszystkiego, co najlepsze w nowym miejscu! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Dziękujemy, że mogliśmy Ciebie poznać, a Twojej mamie za owocną współpracę!

Leśne Ludki wraz z panią Marta, panią Izą i panią Krysią

Data dodania: 2024-03-05 10:18:36