LOKOMOTYWA-STARSZAKI ZWIEDZAJĄ SZKOŁĘ :)

Dwie nasze najstarsze grupy przedszkolne "Elfy" i "Świetliki" wyruszyły w podróż Lokomotywą w celu zaprzyjaźnienia się ze Szkołą 46, do której  od września będą uczęszczać do klasy "0". Razem z Panią Małgosią i Panią Asią, radośnie śpiewając, zatrzymali się na stacjach : MUZYCZNA, PLASTYCZNA, LEKCJA, PYTANKOWO, GIMNASTYKA, WITAMINKA oraz KOŃCOWA. Na każdym przystanku mieli zadanie do wykonania. Ze wszystkimi wyzwaniami nasze przedszkolaki  poradziły sobie śpiewająco.Bez wątpienia poczuły już szkolną atmosferę,dzięki czemu z pewnością bedzie łatwiej im przekroczyc szkolny próg  1 września. Wszystkim Panią serdecznie dziękujemy za zaproszenie, ciekawe zabawy, przemiłą atmosferę i poświęcony nam czas!

Data dodania: 2024-03-18 21:54:09
Data edycji: 2024-03-18 23:32:53