Kwiaty dla hospicjum

SZANOWNI RODZICE ! DRODZY UCZNIOWIE !

Tradycyjnie chcemy prosić Was o włączenie się w kolejną - ostatnią akcję charytatywną w tym roku szkolnym.
Od wielu lat podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w przedszkolu, kl. 0-3, kl. 4-7 oraz kl. 8 w czwartek i piątek (w tym roku 20 i 21 czerwca) uczniowie, nauczyciele – nasi wolontariusze zbierają datki na rzecz Hospicjum św. Wawrzyńca. Akcja, która stała się naszą tradycją, nosi nazwę „Kwiaty dla hospicjum”. Ci z Państwa, którzy od lat biorą w niej udział, wiedzą, że polega ona na zastąpieniu symbolicznego kwiatka, ofiarowanego na koniec roku nauczycielowi, datkiem pieniężnym przekazanym przez nas dla hospicjum „Bursztynowa Przystań”.
Mamy nadzieję, iż podobnie jak w latach ubiegłych, otworzycie swoje serca na pomoc chorym i potrzebującym. LICZYMY NA WAS !

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4
w Gdyni