Konkurs ''Zapraszamy ptaki do Gdyni''

Jakiś czas temu dzieci z naszej grupy wzięły udział w konkursie pt. "Zapraszamy ptaki do Gdyni 2024", organizowanym przez Wydział Środowiska Urzędu Miasta Gdyni. Celem konkursu było przede wszystkim zachęcanie dzieci i młodzieży do działań na rzecz ochrony przyrody oraz edukacja na temat właściwych zasad dokarmiania ptaków. Była to doskonała okazja do rozmów na temat ptaków, a także idealny sposób na ciekawie spędzony czas z rodzicami, okazja do majsterkowania. Chętne dziewczynki wykonały (z pomocą rodziców) piękne karmniki dla ptaków. W konkursie wzięła udział Basia, Jagoda oraz Ania. Swoim wkładem w wykonaną pracę przyczyniły się do wsparcia tejże pięknej inicjatywy. Nasze prace pomogły szkole zdobyć zasłużone III miejsce w kategorii największej ilości oddanych prac.

Dziewczynki za udział w konkursie otrzymały piękne kubki ręcznie malowane. Gratulujemy!!

Data dodania: 2024-05-20 23:56:17
Data edycji: 2024-05-20 23:57:53