KONKURS RECYTATORSKI

Już po raz piąty odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski w naszej placówce. Tym razem pod tytułem "Zdrowie, nasze zdrowie, przedszkolak wam dziś powie". Mieliśmy zaszczyt gościć dzieci wraz z paniami wychowawczyniami z Przedszkola nr 6 oraz dzieci z oddziałów "0" SP nr 46. Również nasze przedszkolaki przygotowały wiersze o tematyce zdrowotnej. Oprócz wierszyków, dzieci z pomocą rodziców i swoich pań wykonały bardzo pomysłowe stroje i zabawne atrybuty nawiązujące do tematyki recytowanych wierszy. Przedszkolaki prezentowały bardzo wysoki poziom, dzielnie pokonały tremę i pięknie zaprezentowały swoje wiersze. Wybranie trzech pierwszych miejsc  szczególnie wśród 5-7 latków było nie lada wyzwaniem, jednakże żadne dziecko nie zostało bez nagrody. Wszyscy uczestnicy naszego konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy za wsparcie kolejnego naszego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu i obejrzenia fotorelacji:

Kategoria 3-4 lata:

I    miejsce - Adam Zgorzelski (Przedszkole 6)

II   miejsce - Leon Makowiecki (Przedszkole 57)

III  miejsce - Antoni Spisak (Przedszkole 57)

Kategoria 5-7 lat:

I   miejsce - Pola Makowiecka (Przedszkole 57)

II  miejsce - Oliwia Szczepańska (SP 46, oddział "0")

III miejsce - Aleksander Szoka (Przedszkole 57)

Wyróżnienie - Krystyna Mazur ( SP 46, oddział "0")

Wyróżnienie - Bruno Pawlak (Przedszkole 6)

Zasłużone nagrody za udział otrzymali:

Maja Chudzik (Przedszkole 6)

Klara Konieczna (Przedszkole 6)

Adela Zielonka (SP 46, oddział "0")

Antoni Jasnoch (SP 46, oddział "0")

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

Data dodania: 2024-05-16 21:26:32
Data edycji: 2024-05-16 23:19:46