Konkurs „Bajkowa postać w ekologicznym wydaniu”

Wyniki Trzeciej Edycji
Międzyprzedszkolnego Konkursu
Plastyczno-Technicznego pt.
„Bajkowa postać w ekologicznym wydaniu”

Nadszedł czas ogłoszenia wyników Trzeciej Edycji Konkursu Plastyczno-Technicznego pt. „Bajkowa postać w ekologicznym wydaniu”, organizowanego przez Przedszkole Nr 57 w Gdyni.
W tym roku w konkursie wzięło udział 6 przedszkoli gdyńskich. Wszystkie prace, które do nas wpłynęły, były bardzo pomysłowe i zgodne z regulaminem.
Bohaterami bajek, którzy pojawili się w konkursie byli m.in. Rycerze – Król Artur i Ryszard Lwie Serce, Księżniczki, Mała Syrenka, Kopciuszek, Kot w butach, Krab, Królowa Śniegu, Księżniczki Elsy, Bumblebee z Transformersów, Mulan i inni bohaterowie. Nagrody do konkursu zostały zakupione z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Marcel Kaniecki z Przedszkola Nr 57
II miejsce - Aleksandra Kancyr z Przedszkola Nr 11 „Pod Kasztanami” oraz grupa Skrzaty z Przedszkola Nr 57
III miejsce – Oliwier Beczek z Przedszkola Nr 28 oraz Karolina Wrębiak z Przedszkola Nr 57

Organizatorzy konkursu postanowili
wyróżnić dodatkowo 3 prace:

Wyróżnienia – Anastazja Świderska z Przedszkola Nr 51
Adam Szulist z Przedszkola Nr 57
Ryszard Korytowski z Przedszkola nr 9

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych działaniach!
Jednocześnie zapraszamy laureatów wraz z ich opiekunami lub rodzicami do Przedszkola Nr 57 na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów, które odbędzie się 16 czerwca o godz. 12:30.
Pozostałych uczestników konkursu prosimy o odbiór dyplomów za udział w dogodnym dla Państwa terminie w godzinach pracy przedszkola.

Wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz dzieciom dziękujemy za udział!

Marta Moćko
Izabela Sikora

Poniżej znajdują się nagrodzone i wyróżnione prace.

Data dodania: 2023-05-25 19:50:16
Data edycji: 2023-05-26 20:02:39