IV-ta edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu Ekologicznego pt. ''Czyńmy dobro dla przyrody, stwórzmy strój dziecięcej eko-mody''

Drodzy Państwo!

Pragniemy ogłosić, iż IV-ta edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu Ekologicznego pt. „Czyńmy dobro dla przyrody, stwórzmy strój dziecięcej eko-mody” dobiegła końca. Zainteresowanie naszym konkursem było bardzo duże. Otrzymałyśmy 23 prace z 5 przedszkoli i 2 oddziałów przedszkolnych.

Wybór laureatów był bardzo trudny, ponieważ wszystkie prace zasłużyły na szczególną pochwałę i docenienie. Każda praca była wyjątkowa, zgodna z tematem i pomysłowa.

Nagrody główne za trud włożony w wykonanie pracy, kreatywność, zaangażowanie, ilość wykorzystanych materiałów ekologicznych i ogólną estetykę wykonania stroju otrzymują:

I MIEJSCE – Marcel Kaniecki z P57 (grupa Leśne Ludki)

II MIEJSCE – Jakub Siwilewicz z Przedszkola Nr 24

oraz Anastazja Konopińska z Oddziału Przedszkolnego Nr 34

III MIEJSCE – Zuzanna Badorek z Przedszkola Nr 57 (grupa Świetliki)

oraz Katarzyna Pośpiech z Przedszkola Nr 57 (grupa Leśne Ludki)

Postanowiłyśmy dodatkowo wyróżnić 4 stroje, które szczególnie zwróciły naszą uwagę swoim pomysłem, ilością zużytych materiałów i wkładem w wykonaną pracę.

Wyróżnienia otrzymują:

Aleksandra Jaskot z Przedszkola Nr 57 (grupa Skrzaty)

Zofia Kreft z Przedszkola Nr 54 (grupa Koniki Morskie)

Anna Hajduk z Przedszkola Nr 57 (grupa Leśne Ludki)

Pola Makowiecka z Przedszkola Nr 57 (grupa Elfy)

Zapraszamy rodziców lub opiekunów wraz z dziećmi na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów, które odbędzie się 12 czerwca 2024 r. o godz. 13:00 w naszym przedszkolu. Dla każdego uczestnika przewidziany jest dyplom za udział, a dla laureatów konkursu dyplomy oraz nagrody rzeczowe. W przypadku nieobecności uczestników podczas rozdania nagród, nagrody i dyplomy będą czekały na odbiór do dnia 30 czerwca.

Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie! Jednocześnie życzymy dalszych sukcesów i motywacji do działania :)

życzą

Organizatorzy konkursu: