Dzień Edukacji Narodowej

W piątek obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to bardzo ważne święto w oświacie. Z tej okazji spotkaliśmy się w sali Świetlików, by uroczyście uczcić święto wszystkich pracowników naszego przedszkola. Każdy tego dnia przyszedł ubrany odświętnie. Świetliki przygotowały występ dla całego przedszkola oraz laurki, które wręczyły Dyrekcji, Nauczycielom i wszystkim pozostałym pracownikom przedszkola, bez których funkcjonowanie placówki byłoby niemożliwe, a które wnoszą do naszego przedszkola ogrom miłości, uśmiechu, cierpliwości, motywacji, zaangażowania i wsparcia oraz edukacji najmłodszego pokolenia. Pozostałe grupy z ochotą oglądały występ i przeżywały to ważne wydarzenie. Dzieci wręczyły swoim Paniom indywidualne upominki z okazji ich święta oraz prezenty finansowane przez RR, za co serdecznie dziękujemy.

Jeszcze raz życzymy wszystkim pracownikom przedszkola dużo uśmiechu, radości, dalszej motywacji do działania, ogromu cierpliwości, a przede wszystkim zdrowia! Dziękujemy za pamięć i dobre słowo!

Data dodania: 2023-10-18 09:53:22
Data edycji: 2023-10-18 09:59:51